А ось «Фонбет «запустила акцію»пільговий Експрес». Ця пропозиція має на увазі отримання страховки в разі програшу. Дана пропозиція можна використовувати тільки один раз. За умовами акції, потрібно включити в експрес не менше 6 подій з коефіцієнтом 1,60. Якщо ви використовуєте «підстраховку», в такому випадку сума вам буде повернута.

БК» Парі-Матч » запустила функцію CashOut. Вона являє собою дострокове отримання виграшу за ставкою. Тепер вам не потрібно чекати завершення події, щоб отримати свій виграш. Наприклад, якщо ви зробили ставку на перемогу гостьової команди з коефіцієнтом 2,00, і ця команда забила один гол, то котирування впадуть приблизно до 1,50. Ви можете вибрати функцію CashOut і тоді Ви отримаєте свій виграш за коефіцієнтом 1,50. І як би матч не завершився, виграшу вас вже ніхто не позбавить. Цей та інші всі відгукі про букмекерські контори, у нас на сайті.

Чим відрізняються сучасні БК
Чим відрізняються сучасні оператори ставок на спорт, крім лінії і широти?
В першу чергу-маржею і величиною коефіцієнтів. Цей показник потрібно оцінювати в комплексі, так як буває, що навіть в рамках одного матчу він плаває – на деякі види ставок (тотал, фора) маржа нижче, на інші – трохи вище за рахунок того, що, наприклад, на основних результатах маржу складно оцінити «на око» без спеціального калькулятора.

Букмекерам невигідно змагатися у величині коефіцієнтів. Маржа безпосередньо впливає на стабільність отримання доходів, тому за замовчуванням Російські БК не пропонують котирувань з маржею нижче 5% — лише зрідка коефіцієнти на рівні 1.98-1.98 можна помітити в лінії 1хбет або 1хставка, але – лише зрідка, на обраних маркетах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДепозит
Следующая статьяSMS