Вклади відрізняються порядком виплати відсотків (щомісяця, в кінці терміну або капіталізацією), можливістю поповнення, часткового зняття і дострокового розірвання. Найвища ставка зазвичай встановлюється для депозитів з виплатою відсотків в кінці терміну і без поповнення — це вклад «класичний +» від Агропросперіс Банку.

Дізнатися умови депозитних вкладів і порівняти діючі умови ви можете в файлі докладні умови депозитних вкладів, а розрахувати суму відсотків — в депозитному калькуляторі. У нас найкращі депозитні вклади в банках.

Виберіть зручні для себе умови, валюту і термін вкладу. Ознайомтеся з Правилами та умовами надання банківських послуг для клієнтів-фізичних осіб, угодою про приєднання до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та заявою на отримання певного виду послуги (розміщення вкладу, відкриття поточного рахунку , відкриття карткового рахунку). Зазначені документи розміщені в розділі публічна пропозиція.

Зверніться до відділення банку і візьміть з собою оригінали документів

Документи, необхідні для відкриття депозиту:

паспорт або документ, що його замінює
для резидентів-довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків
для фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, — копія документа, що підтверджує взяття на облік такої особи контролюючим органом
при розміщенні вкладу (вкладів) на загальну суму від 400 000 гривень або якщо вкладник є політично значущою особою, членом його сім’ї або особою, пов’язаною з політично значущою особою, — документи, що підтверджують джерела походження своїх доходів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАвтовыкуп
Следующая статьяБукмекерські контори