Технологічне обладнання та його елементи магістральних газопроводів, нафтопроводів, продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів), систем газопостачання природним і скрапленим газом суб’єктів господарювання та населених пунктів, систем промислового і міжпромислового збору нафти і газу, об’єктів нафтогазовидобувної промисловості, а також газовикористовуюче обладнання потужністю понад 0,1 МВт.
Технологічне обладнання для утилізації зброї, звичайних видів боєприпасів і виробів ракетної техніки.
Гірничошахтне і гірничорятувальне обладнання та обладнання для видобутку, транспортування, дроблення, сортування і збагачення корисних копалин і окомкування руд і концентратів у вугільній, гірничорудній, нерудній, металургійній і коксохімічній галузях промисловості. Ми підскажемо, як краще
разрешение на работы повышенной опасности в Киеве.
Обладнання та технічні засоби для виготовлення, використання і транспортування вибухових матеріалів і виробів на їх основі, комплекси для їх переробки і зберігання.
Технологічне обладнання хімічної, біохімічної, нафтохімічної, нафтогазопереробної, металургійної, коксохімічної, ливарної, масложирової, ефіроолійної, деревообробної, харчової, переробної, поліграфічної, легкої та текстильної галузях промисловості, целюлозно-паперового, хлор та аміаковикористовуючих виробництв, переробки пластмас, полімерних матеріалів та гумотехнічних виробів.
Обладнання та захисні системи, призначені для експлуатації (застосування) в потенційно вибухонебезпечному середовищі.
Обладнання напругою понад 1000 В (Електричне обладнання електричних станцій і мереж; технологічне електрообладнання).
Парові та водогрійні котли теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
Трубопроводи пари і гарячої води з робочим тиском більше 0,05 МПа і температурою нагріву вище 110 ° C, посудин, що працюють під тиском понад 0,05 МПа, крім автомобільних газових балонів, є ємностями для газового моторного палива.
Вантажопідйомні крани і машини, ліфти, ескалатори, пасажирські конвеєри, пасажирські підвісні канатні дороги, фунікулери, підйомники і люльки для підйому працівників.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДетская стоматология
Следующая статьяАвтовыкуп