Збірні моделі з пластику — це набори деталей для самостійної збірки (склеювання). За час свого існування напрямок моделізму отримало широку популярність у всьому світі і продовжує стрімко розвиватися.

Набори для складання бронетехніки, танків, літаків і кораблів, автомобілів і поїздів – це далеко не весь перелік продукції, що випускається компаніями-виробниками. В асортименті світових брендів ви можете знайти також макети будівель, дорожньої інфраструктури, фігурки солдатів і цивільних, персонажів кінофільмів, елементи імітації рослинності та ін. Також популярні збірні моделі науково-фантастичних машин і космічних апаратів. Ми пропонуємо модели купить МСК.

Сам процес складання дуже затягує. Створюючи черговий шедевр, професійні моделісти намагаються відобразити всі найдрібніші деталі, домагаючись максимальної схожості з оригіналом. Коли модель склеєна, наступним етапом є її забарвлення. На ринку зараз представлено дуже багато виробників модельної хімії як вітчизняної, так і зарубіжної. В основному моделісти воліють акрилові фарби, тому що вони є водорозчинними і ними простіше працювати, рідше емалеві. Забарвлення може проводитися як звичайними пензликами, так і за допомогою аерографа.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяРемонт крыши
Следующая статьяЛарн