Сьогодні неможливо мати машину, і не мати водійських прав. Багато хто вважає, що простіше права купити, але що це дає? Права – це підтвердження ваших знань ПДР, ваших навичок водіння, і, без відповідного навчання, ваші права – це лише папірець. У нас уроки вождения в этой автошколе.

Щоб здати на права, вам достатньо пройти курси водіння, які пропонують багато автошколи Києва. Школа водіння » Онега «(автошкола Київ) має державну ліцензію на право підготовки та перепідготовки водіїв усіх категорій. Ліцензія видана Міністерством Освіти і Науки, і зареєстрована в органах ДАІ МВС України.

Авто школа «Онега» — це перший в Україні навчальний заклад недержавної форми власності. Ми працюємо з 1992 року, і за цей час у нас пройшли підготовку тисячі водіїв. Наша авто школа – це професійне навчання, кваліфіковані курси водіння і доступна вартість навчання в автошколі. Наші філії розташовані по всьому місту, тому всі зможуть пройти навчання в автошколі «Онега». Вибрати адреси автошкіл кожен може на нашому сайті.

Курс навчання в нашій автошколі становить 2,5 місяці. За цей час кожен проходить курс теорії і практичну підготовку. Теоретичне навчання – це, перш за все, вивчення правил дорожнього руху. Крім того, учні дізнаються про технічний пристрій автомобіля, про правила безпеки на дорозі, про надання першої медичної допомоги. Практична автошкола – навчання водінню починається вже на 10 день курсів. Водійські курси, які проводяться за особливою методикою «жорсткого водіння по місту, дозволяють майбутнім водіям адаптуватися на дорогах великого міста, отримати необхідні навички водіння.

Автошкола Онега-це першокласне навчання всіх правил і тонкощів водіння, це індивідуальний підхід до кожного учня. Багато автошколи Києва пропонують навчання, але тільки наші курси водіння поєднують професіоналізм, оптимальне співвідношення теорії і практики.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКредит онлайн
Следующая статьяСтанозолол