Милі дівчата, вам належить дивовижний, хвилюючий, незабутній останній вечір в школі. Він-особливий. Тому що прощання з дитинством трапляється лише одного разу. І це буде — бал, на якому хочеться бути дуже красивою і щасливою. Подобатися всім. Так, щоб серце завмирало від загального: «Ах…». А в першу чергу – подобатися собі.

Щоб все вийшло ідеально, готуватися до випускного вечора потрібно вже зараз. Сподіваємося, наші поради допоможуть випускницям 9 і 11 класів створити неповторний образ і стати королевою балу. У нас платье на выпускной купить киев.

ЩО НАДІТИ
Наряд — ключовий елемент образу, продумавши який буде простіше визначитися з взуттям, аксесуарами, зачіскою, мейк-апом.

— Головна мета наряду для випускного вечора-підкреслити юність, свіжість і красу своєї власниці, — говорить стиліст Людмила Крилова. — Найкраще в цей вечір з поставленими завданнями впораються такі тканини як шовк, атлас, шифон, креп і мереживо. А головні кольори майбутнього сезону-будь-які варіації лілово-рожевої палітри: фіалковий, Фуксія, бузковий, колір чайної троянди, ліловий і рожевий. Також не варто забувати про нев’янучу класику — чорні, білі, червоні кольори і їх відтінки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяWindow cleaning
Следующая статьяКредит онлайн