Знос шин: в яких випадках потрібно задуматися про заміну гуми

0
96

Серед всіх деталей, вузлів і елементів сучасного автомобіля для безпеки водіння важливу роль відіграють шини, які потрібно періодично міняти. Застосування сезонних шин допомагає значно поліпшити керованість авто, заощадити гроші.

Однак заміна покришок може знадобитися не тільки в зв’язку з сезоном і погодою, а й через з можливого передчасного зносу. Якщо знос шин стає більше, а господар машини не поспішає їх міняти, то зростає ймовірність того, що покришки не впораються з утриманням автомобіля.

Якісна гума є гарантом безпеки. Але навіть якщо вона буде найкращою, все одно з часом втратить свою первісну цілісність і зноситься. Так що водієві варто звертати увагу на те, наскільки сильно погіршився стан покришок. Акцент треба робити на цьому і відносно літніх виробів. Часом тривалість їх експлуатації може бути менше 5 років, адже існує велика кількість факторів, які впливають на стан покришок.

Літня гума і зимова, яку кожному клієнту здатний запропонувати магазин шин, між собою різняться використовуваними матеріалами, протекторним малюнком. Покришки зимового типу autokorjaamo застосовувати краще в умовах холоду, адже в такій ситуації вони є максимально еластичними, а ось в теплу пору року погіршується їх зчеплення з дорогою. Це обумовлено відсутністю необхідності в застосуванні в літню пору зимових покришок і навпаки.

Кожен сезон передбачає різні шини. На літо їх виробляють з максимально міцною і жорсткою гуми, так що прослужать вони довше. Якщо говорити про покришках на всі сезони, їх не варто застосовувати в місцях, де взимку дуже холодно, адже так вони прослужать зовсім мало часу і не зможуть виправдати очікувань споживача.

Зазвичай шини можуть експлуатуватися в середньому близько шести сезонів, після чого виникає необхідність їх заміни. Однак при неправильному зберіганні або їзді цей термін може зменшитися. До того ж, при покупці дуже важливо не забувати про термін служби шин, який вказав виробник. Це пояснюється тим, що полімерні матеріали, які використовуються при виробництві покришок, можуть поступово втрачатися свій якісні властивості. Якщо не виходить відразу поміняти всі шини, то можна це зробити поступово. Спочатку поміняти гуму на провідних колесах, а пізніше замінити і другу пару. Це дозволить оптимально спланувати майбутні витрати.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here