Як правильно вибирати вікна

0
179

У готовому вигляді на пластикові вікна ціна складається з двох частин: це його комплектуючі та монтаж. З цих двох складових складається і якість вікна ПВХ, і його успішна робота протягом багатьох років. Намагаючись придбати вікна ПВХ дешево, люди зазвичай задаються головним питанням: як заощадити і не втратити при цьому в якості. Яке розповсюджується багатьма фірмами-виробниками думку, що вікна ПВХ дешево — це погано, не завжди вірно. Спробуємо з цим розібратися.

ПРОФІЛЬ ПВХ
Так, імпортні профілі перевірені роками, в їх якості ніхто не сумнівається. Але так вже й погані наші? Років десять тому можна було б з цим погодитися. Сьогодні вітчизняними компаніями напрацьовано серйозний досвід, який здатний гарантувати високу якість випущених профілів. При цьому на пластикові вікна ціна завжди буде нижче, ніж у того ж німецького профілю offerte ramen en deuren. Визначальним тут може бути досвід фірми виробника, поважний вік якої передбачає хорошу якість її продукції.

Що стосується здатності протистояти температурних перепадів і динамічним навантаженням — не у всіх регіонах така характеристика необхідна. Немає сенсу говорити про серйозні перепадах температури в середніх широтах і, відповідно, переплачувати за додаткові удосконалення. Те ж саме стосується і динамічних навантажень. Вікно, скажімо, на другому поверсі, що виходить у двір і вікно на десятому поверсі з зовнішньої сторони будинку відчувають абсолютно різні навантаження. Все це потрібно враховувати, купуючи вікна ПВХ дешево.

Фурнітура для пластикових вікон
Якості вітчизняної фурнітури поки довіряти складно, за винятком рідкісних випадків. А ось китайська, вироблена на відомих фабриках, частенько серйозно конкурує з європейськими аналогами. При цьому дозволяє добре заощадити.

СКЛОПАКЕТ
Оптимальна кількість камер — дві (все-таки зими бувають холодні). Далі є сенс ставити тільки біля аеродрому і в північних широтах. Знову ж таки, багато що залежить від місця розташування конкретної квартири і її поверховості. Вітчизняні скла зовсім не гірше дорогих імпортних. Цілком якісні пластикові вікна в Підмосков’ї купити зовсім нескладно. Хороший ефект для зниження тепловтрат дасть також застосування теплоотражающей плівки.

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА, МОНТАЖ
Це та стаття витрат, на якій економити не варто, хоча вартість монтажу може становити до 20% від вартості вікна. Якісна установка пластикових вікон не може бути дешевою. А від правильного монтажу вікон залежить відсутність деренчання в подальшому і термін служби всієї конструкції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here