До вибору квартири потрібно підходити ретельно, тому київські забудовники NEST і Greenville підготували низку порад зі своєї професійної точки зору, які допоможуть вам вибрати ідеальне житло. Користуйтеся!

Порада 1. Розкажіть менеджеру все
Менеджер зацікавлений, щоб ви придбали ту квартиру, яка буде ідеально відповідати вашим вимогам і побажанням. Ось тільки проблема в тому, що він не в курсі цих бажань.ЖК Greenville Park в Киеве: советы по выбору квартиры

Звичайно, грамотний фахівець задає багато питань, намагаючись отримати якомога більше інформації. Але ви самі повинні активно йому допомагати.

Якщо у вас є які-небудь специфічні вимоги на кшталт дуже великої лоджії, заздалегідь скажіть про це — так ви збережете час і собі, і менеджеру.

Порада 2. Квадратура — не головне
Велика квартира — це добре, але при виборі житла площа знаходиться далеко не на першому місці за значенням.

Справа в тому, що ви вибираєте не просто бетонну коробку, а середовище, в якій має бути все необхідне для комфортного життя.

«Зайвих» пару квадратних метрів площі — це далеко не так важливо, як облаштована інфраструктура комплексу. Приміром, якщо у вас є діти, то садок і школа в хвилинної доступності буде куди важливіше.

Адже особливої різниці між 60 і 62 квадратними метрами ви не відчуєте, зате відсутність потрібних вам елементів інфраструктури відчувається дуже добре.

Порада 3. Перевіряйте документи за допомогою юристів
Менеджери забудовника Greenville завжди рекомендують своїм клієнтам, щоб ті залучали юристів для роботи з документами і договорами.

Адже навіть якщо всі справи ведуться максимально прозоро, у клієнта завжди є сумніви, які спонукають сумніватися в правильності вибору. Особливо це відчувається, коли житловий комплекс ще не добудований. Адже з моменту підписання договору до фактичного заселення в квартиру може пройти навіть рік.

Покупець може буде на 100% впевненим у забудовнику тільки тоді, коли всі документи перевірить юрист з боку.

Порада 4. Читайте відгуки, але не дуже докладно
Відгуки та думки покупців дають дійсно купу інформації про забудовника. Але їх потрібно оцінювати в комплексі. А не кожен окремо.

Наприклад, якщо абсолютна більшість (97 з 100) відгуків цілком позитивні і адекватні, то просто немає причин переживати, що із забудовником щось не так.

Але навіть наявність негативних відгуків — це не вирок. Адже у кожного клієнта є своя власна суб’єктивна шкала оцінки послуг. Тому вони можуть виявитися незадоволеними, навіть якщо весь процес покупки був цілком стандартним.

Єдине, на що потрібно звернути увагу в негативних відгуках — це характер описаних проблем. Якщо вони повторюються багато разів, то тут потрібно насторожитися і вести справи обережніше.

Порада 5. Правильно оцінюйте фінансові можливості
Як стверджують фахівці забудовника NEST в Києві, всього 4-5% всіх покупців квартир оплачують покупку в повному обсязі. Решта ж клієнти використовують різні системи розстрочки та іпотеки.

Звичайно, всі розуміють, що виплата іпотеки займає тривалий період часу, але багато переоцінюють свою фінансову стабільність.

Навіть у разі фінансових труднощів ви повинні мати можливість платити іпотеку. Для цього потрібно заздалегідь створити фінансову подушку безпеки. Її розміру повинно вистачити, щоб оплачувати банківські внески від 4 до 6 місяців. У такому випадку навіть втрата роботи не стане причиною прострочення іпотеки і наступних за цим проблем.

Порада 6. Ваша думка — важлива
Менеджери девелопера розписують ЖК в максимальних фарбах — і це нормально. Але куди більш важливим є ваше власне враження від житлового комплексу і квартири зокрема.

Справа в тому, що клієнту часто складно пояснити, що йому не подобається. Підсвідоме почуття майже неможливо зрозуміти за допомогою логіки. Тут вже якщо не подобається, то в майбутньому це почуття буде тільки посилюватися.

Але якщо у вас є осмислені сумніви і питання — обов’язково обговоріть їх з менеджерами. Якщо вони не мають реальних підстав, то фахівці допоможуть вам з ними розібратися.

Порада 7. Сподобалася квартира? Купуйте!
В середньому покупці витрачають на вибір квартири в 4-5 разів більше часу, ніж це дійсно потрібно. А все тому, що навіть після того, як вони знайшли відмінний варіант, який повністю задовольняє їх вимоги, вони продовжують пошуки в надії знайти що-небудь краще.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАвто
Следующая статьяЭлектролобзик