Перше гідність — відчутна економія власних коштів. Послуги розмитнення на митному пункті стоять близько 30% від оціночної вартості авто. Ви вільно можете пересуватися на машині з транзитними номерами. Буде необхідно раз на рік перетинати кордон. За статистикою, українці економлять близько 70-300% вартості авто, вибираючи Литовський автопром. Машина з Литви без розмитнення володіє відмінними якостями для впевненої їзди по українських дорогах. Так як в Литві концентрується автопром з багатьох країн світу, покупець може знайти практично новий автомобіль з мінімальним пробігом за прийнятною ціною. Європейські авто, які продаються в Литві, експлуатувалися на рівній дорозі, періодично проходили технічний огляд.

Пригнати авто з Литви без розмитнення через фірму prosto-car.com.ua — можливість, яка дозволить вам не відчувати ризики. Наша команда бере всі зобов’язання на свої плечі — від консультування по будь-якому питанню до надання новому власнику ключів від авто. Пригін авто проводиться кваліфікованим водієм, який має відповідну водійську категорію. Надаємо юридичну підтримку по пригону авто без розмитнення. Пригнати машину з Литви без розмитнення можна вже завтра. Замовте дзвінок і ми передзвонимо вам у зручний час і день. За роки діяльності ми допомогли понад тисячам українців сісти за кермо європейської «ластівки». Ми надаємо відгуки наших реальних клієнтів, які скористалися нашими послугами. Надаємо безкоштовну консультацію з питань пригону авто без розмитнення!

Якщо Ви хочете стати власником якісного литовського авто за доступною ціною — звертайтеся до нас. Команда «prosto-car» в найкоротші терміни допоможе Вам придбати автомобіль своєї мрії!