Питання про те, як схуднути без дієти, нагадує інший, жартівливий: «Що б такого з’їсти, щоб схуднути?». Але зіткнулися з проблемою зайвої ваги не до жартів, тим більше що дієти дійсно не завжди і не всім допомагають його скинути. І справа тут може бути в неправильному обміні речовин. Існує багато чинників, через які метаболізм може бути порушений, а наслідки цього досить серйозні. У їх числі і надмірна вага.

Необхідно прийняти рішення
Коли є така проблема, необхідно не кидатися від однієї дієти до іншої, від душі наїдаючись в проміжках, а домагатися налагодження внутрішніх процесів в організмі. І для цього, справді, слід дещо з’їсти. Вірніше, випити. Загалом, прийняти всередину препарат, який називається еліксир Здоров. Він створений на основі прополісу — продукту бджільництва, Эликсир ЗДОРОВ добре відомого своїми корисними для організму властивостями.

До його складу входять рослинні смолообразующіх речовини, а вони, в свою чергу, містять флавоніди, які мають протизапальну і антиоксидантну дію. Віск і квітковий пилок, також містяться в прополісі, служать носіями мікроелементів, таких як цинк, марганець, мідь і кобальт, які, діючи разом, здатні виправляти і попереджати порушення обмінних процесів.