Компанія 1000 shyn

0
342

Компанія 1000 shyn пропонує вашій увазі вантажні шини б / у в широкому асортименті. У нас Ви знайдете якісну вантажну гуму б / у з Європи, яка за своїми характеристиками міцності і надійності багаторазово перевершує нову гуму економ-класу. Наші шини вантажні б / у перед реалізацією проходять багатоетапну перевірку якості, яка повністю виключає наявність латок, гуль, порізів та інших пошкоджень, що знижують термін служби гуми.

Ми реалізуємо тільки ті вантажні шини, в якості яких упевнені на 100%. Їх виробництво проводилося з урахуванням всіх технологічних і екологічних вимог, а експлуатація гуми проходила тільки на європейських дорогах без перевищення максимально допустимого навантаження на вісь. Наші шини б / у не використовувалися на транспортних магістралях з низькоякісним покриттям. Завдяки цьому б / у вантажні шини 1000 shyn мають рівномірний знос протектора, глибина якого дозволяє експлуатувати їх ще не один сезон. Середній пробіг такий шини становить 170-250 тис км. Наварка у компанії https://www.1000shyn.com.ua.

А значить, ви можете бути повністю впевненими в тому, що купите по-справжньому якісний продукт, а не підробки під відомі бренди, виготовлені в різних точках планети з порушенням технології і умов виробництва. До того ж, вас приємно здивують вигідні ціни і високий рівень обслуговування. Ми пропонуємо найкращі умови по доставці товару і співпрацюємо з такими перевізниками як Нова Пошта, Інтайм, САТ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here