Наша компанія орієнтована на якість і задоволення всіх потреб клієнтів. Ми зацікавлені, щоб Ви купували тільки кращі комплектуючі, але, між тим, не є виробником продукції. Тому можемо надати лише те, що є у наших постачальників і виробників, а впливати на якість і комплектацію можемо лише через виставлення претензій до них. Чим більше Ви самі повідомте нам про куплений товар при його експлуатації, тим краще буде для всіх в майбутньому (обов’язково залишайте відгуки по купленим товарам на сторінці товару).

На ринку, крім оригінальних запчастин, поширені товари виробництва азіатських країн: Китай, Тайвань, Індія, Пакистан ін. велозапчасти купить. І внутрішнього приватного сектора (так званий новодел). Не секрет, що якість таких комплектуючих може бути, як вкрай високим, так і дуже низьким. Але між тим Ви повинні віддавати собі звіт, що, купуючи такий товар, можете зіткнутися з несподіваним результатом. Деталь може працювати не так добре, кака оригінал, або як Вам того б хотілося. Наприклад: метал може бути не загартований, відлитий не за нормами, обробка бути більш грубою, термін служби бути нижче, потрібно ручна доробка.

В основному це стосується дешевого сегмента, тому завжди такі характеристики окупаються доступною ціною, або простий можливістю придбання, в той час, як оригінальний виробник давно перестав існувати (як приклад — завод Іжмаш з випуску Іж Юпітер і Планета). Хоча це зовсім не говорить про те, що якість завжди нижче. Багато прикладів, коли і якість обробки і термін служби імпортних комплектуючих вище оригіналів. Проте ви повинні прийняти, що така покупка — ризик, і якщо у товару відсутня явний брак і поломки в первісному стані, або його можна легко виправити (приклеїти, очистити, прикрутити) то повернення коштів в цьому випадку не передбачено.
На нашому сайті багатьох товарах виставлена країна походження, якщо немає, пишіть нам через зворотній зв’язок — уточнимо.

Особливу увагу варто звернути власникам мототехніки Урал, Іж, Схід, Мураха. На вітчизняному ринку запчастин до даних мотоциклів склалася ситуація, коли запчастини або реставруються, або знімаються з новою мототехніки. Ми намагаємося відзначати такі моменти, особливо це стосується реставрації. На жаль, через великі обсяги поставок, безлічі постачальників, високій швидкості обробки замовлень і широкої номенклатури товарних позицій нам не завжди вдається відстежити досконально кожну деталь.