Будинки Каркашадзе — це житло нового покоління, що поєднує в собі стриману елегантність, максимальний комфорт і високі світові стандарти будівництва. Будинки розташовані в найкрасивішому і мальовничому місці Одеси — Французькому бульварі, і зводяться відомої будівельною компанією «ЗАРС». Компанія утворена в 1996 році архітектором Г.C. Каркашадзе, унікальні принципи будівництва якого створили нову естетику і нове розуміння сучасного житла.

В якості основного будівельного матеріалу використовується червоний керамічна цегла, що володіє кращими якостями: довговічністю, зносостійкістю, морозостійкістю і екологічністю. Застосування кращих матеріалів, інженерних інновацій і технічних рішень робить вдома надійними і енергоефективними. Фасади мають свій індивідуальний вигляд, який став візитною карткою будинків Каркашадзе. Вони виконані в стилі класицизму з оригінальними вкраплення модернових деталей, що вигідно підкреслює статусність будинку. Зовнішні стіни облицьовуються тришарової терразитовой штукатуркою і архітектурної ліпленням, завдяки яким вони набувають благородний вид і переливаються під сонячними променями. Все внутрішньобудинкові системи життєзабезпечення виконані на рівні елітарного класу.

Комунікації обладнані сучасними технологіями, включаючи автономну котельню і безперебійне енергопостачання, безшумні ліфти, системи водоочищення, вентиляції та відеоспостереження. Панорамні вікна обладнані двокамерними склопакетами з натурального дерева «євробрус» з високим коефіцієнтом шумо- і теплоізоляції. Новостройки Одессы. Всі холи, коридори та сходові марші мають розкішну обробку мармуром, ліпними декором, кованими деталями і різьбленим деревом. Прибудинкова територія і суспільна інфраструктура впорядковані на вищому рівні. Їх прикрашає ландшафтний дизайн, озеленені газони, доріжки з австрійської тротуарної плитки. На території комплексу розміщується підземний і гостьовий паркінг, дитячий майданчик з гумовим покриттям.

Навколо будинку територія огороджена високим парканом, знаходиться під охороною і відеоспостереженням. Архітектурні особливості проекту Всі стіни зводяться з червоної цегли, що містить у своїй будові численні повітряні пори. Ширина зовнішніх стін становить 2,5 цегли або 640 мм, з яких 1/3 — це внутрішня пустотность, яка дозволяє стінам «дихати». Параметри товщини внутрішніх стін — 510 мм, перегородок — 120 мм. Висота стель розрахована згідно стандартів і становить 3,2 метра, за винятком першого поверху, де вона дорівнює 4,2 метра.