Перевірити на поліграфі продавця Полиграф в Киеве.
Перекупки, як важко купити машину в Україні.
Перевірити на поліграфі продавця чи варто? З чим я зіткнувся, коли хотів купити машину. Ну перше, так це з обманом в описах стану машини, починаючи з пошуку машини по оголошеннях на сайті. Читаєш в описі все, чудово описано, а коли приїжджаєш дивитися машину, то вона далека від того, що написано в оголошенні. І на жаль потрібно витратити багато часу і грошей на те, щоб їздити дивитися варіанти і підібрати гарну машину, яка б дійсно відповідала опису і ціни.

Але це півбіди, що мене найбільше вразило, що перекупники машин нахабним чином, просто брешуть в очі, навіть після того, як ти вже розумієш, що тебе обдурили з першого моменту, коли ти читав оголошення і побачив те, що це не відповідає дійсності ! Думаю якщо перевірити на поліграфі перекупки на (детекторі брехні), то можна виявити набагато більше інформації про те в якому стані машина і до речі це буде набагато дешевше, сервісної повної перевірки.

Так як навіть сама поверхнева перевірка на сервісному центрі обійдеться не менше 50 баксів. Але там в Вам не скажуть багато, так як ніхто не стане розбирати двигун і коробку і не скажуть, як ставилися до машини. А на поліграфі можна отримати відповіді на всі питання і це може заощадити вам величезну суму грошей, наприклад ви хочете купити машину за 15 тис доларів або більше, проста перевірка на поліграфі продавця, може заощадити багато грошей, якщо там приховані важливі моменти. А якщо перекупка відмовиться, то навіть не варто з ним говорити далі, значить намагається продати явний мотлох. Ось і варто задуматися коли хочеш купити, щось дороге, а чи не варто перевірити на поліграфі людини перед тим як здійснювати операцію і таких ситуацій багато. Не тільки з машиною це може бути будь-яка велика покупка.