Масаж довгі століття використовувався як ефективний метод лікування і відновлення здоров’я хворого. У сучасній медицині даному напрямку приділяється чимало уваги. Отже, 10 цікавих фактів, які буде цікаво дізнатися кожній людині. Найкращий масаж в Киеве на сайті https://adele.com.ua/.

  1. Звичайне легкий дотик до долоні може творити чудеса, а саме сповільнювати серцевий ритм і знижувати артеріальний тиск. На цьому ефекті заснований принцип погладжування при масажі. Організм заспокоюється, знімається стрес, погладжування руками впливає в першу чергу на нервову систему.
  2. Кити-горбачі важать більше 50 тонн, а завдовжки сягають 20 метрів, і навіть вони не в силах знехтувати ефектом погладжування. Ці великі створення годинами тримають голову над водою заради ласки. Принцип погладжування заспокоює і подобається багатьом тваринам.
  3. Історія масажу починається ще до нашої ери. Одним із стародавніх джерел, є китайська книга кон-фу в якій зібрані не тільки прийоми боротьби, але і методи лікування масажем вивихів і м’язових спазмів. Довгі тисячоліття знання і вміння масажною техніки зберігалися і передавалися виключно священнослужителями.
  4. Після важкому фізичному навантаженні або занять спортом, рекомендується зробити масаж. Молочна кислота не тільки виділяється з м’язів при навантаженні, але під дією масажу легко видаляється. Виконуючи цю рекомендацію, наступного ранку буде безболісним і бадьорим.
  5. Недавні медичні дослідження підтвердили, що масаж покращує ріст і розвиток новонароджених. Всім недоношеним діткам і з відставанням у фізичному розвитку педіатри призначають масаж. Доведено, що процес відновлення дітей має кращий результат при правильному регулярному масажі.
  6. Ветеринари теж взяли масаж в оборот. Австралійські вчені провели фермерський експеримент з поросятами. Регулярне масування спини маленьких свинок прискорює ріст тварин на 35%.
  7. Масаж багатий корисними ефектами для здоров’я людини. У лікувальних цілях масаж застосовують також при соматичних захворюваннях (астмі, ревматизмі, гіпертонії та ін.).
  8. Якщо після сеансу масажу посилилася спрага води і сечовиділення, це свідчать про успішному результаті лікування і швидкому відновленні організму.
  9. Висип після кількох сеансів масажу не в якому разі не можна вважати негативним ефектом. Організм і шкіра очищаються і відновлюються.
  10. Масаж голови не тільки знімає стрес і напруження, але і зменшує головний біль, а також стимулює ріст волосся. Правда поки не розроблена методика проти облисіння.