Етапи лікування алкоголізму
Зараз давайте розглянемо, які ж етапи включає в себе наша реабілітаційна програма лечения алкоголизма: діагностику, детоксикацію, фізіотерапію, психологічну допомогу, кодування, використання алкоблокаторов і формування особистісних принципів пацієнта. Деякі з цих етапів будуть розглянуті нами нижче. Якщо ж ви хочете докладніше дізнатися про лечение алкоголизма якомусь із них, то шукайте інформацію про нього у відповідному розділі нашого сайту. Вартість лікування алкоголізму в нашому центрі найдемократичніша на ринку. Ми в повній мірі віддаємо собі звіт в тому, що повинні в першу чергу надавати допомогу людям, а не намагатися нажитися на їх горе, тому, якщо у вас або ж у когось із близьких виникли проблеми з залежністю, то швидше беріть телефон і звони нам.

Пам’ятайте, що проблема лечения алкоголизма вимагає негайного втручання, чим раніше ви її діагностуєте, тим швидше ми зможемо допомогти.

Ще однією особливістю нашої програми лечения алкоголизма є те, що ми не змушуємо наших пацієнтів позбавлятися від звички. Навпаки, ми показуємо їм її згубний вплив на їх організм, оточення і сім’ю; ставимо перед ними здійсненні мети, які в кінцевому рахунку призводять їх до повного позбавлення від найлютішого недуги.