Існує так багато зачісок для сильної статі, що часом важко визначити і зробити правильний вибір. Щоб допомогти розібратися в цьому різноманітті стилів, в статті ми поговоримо про стрижку «напівбокс». «Напівбокс» відноситься до класичних чоловічих стрижок, які ніколи не вийдуть з моди. За своєю універсальністю він підходить практично всім представникам сильної статі. Ця стрижка додає зовнішності чоловіків впевненість, рішучість, яскравість і неповторність. Візуально образ схожий на квіфф, але чубчик зазвичай коротша, а перехід більш плавний. Чоловічі бороди вам допоможуть привести у лад в барбершопі http://zirulnik.com/.

До сих пір невідомо звідки прийшла до нас ця стрижка. Одні представники перукарського мистецтва кажуть, що ця зачіска прийшла до нас з американської армії, солдати якої цінували її за простоту і невибагливість. Інші стверджують, що стрижка користувалася неймовірним успіхом спочатку у спортсменів. На сьогоднішній день «напівбокс» носять не тільки солдати і спортсмени, а й представники інших сфер чоловічої діяльності.

«Напівбокс» відноситься до коротких стрижок. Довжина волосся 5-8 см, на верхівці волосся трохи довше, ніж в інших зонах голови. Особливостями «напівбоксу» є те, що стрижка не вимагає особливого догляду, витрати часу і коштів мінімальні. За своєю універсальністю вона підходить чоловікам різного віку, однаково стильно виглядає і на підлітків і на представниках більш зрілого типу.