При зустрічі замовника і дизайнера на об’єкті вони узгоджують всі деталі майбутнього проекту Дизайн интерьера, потім компанія приступає до роботи над ним. Кожен такий проект складається з набору документації, склад якої може бути абсолютно різним. Тому замовнику необхідно уточнити всі деталі з дизайнером, щоб він міг скласти чіткий план по роботі. Дуже важливо досягти взаєморозуміння, щоб не довелося згодом переробляти вже готовий об’єкт. З самого початку дизайнер малює обмірний креслення, він потрібен для подальшої роботи.

Потім дизайнер створює план приміщення, де буде показана схема розміщення меблів, побутової техніки, приладів освітлення. У ньому буде показано, в якому порядку і де все буде знаходитися. Далі малюється схема розташування приладів освітлення і розеток. Дуже важливо, щоб вони розташовувалися таким чином, щоб у власника не виникало проблем зі світлом і йому не довелося використовувати безліч подовжувачів. Потім малюється план підлог і стелі, де буде вказано які матеріали будуть використані при обробці. Крім цього, дизайнер створює плани по опаленню і вентиляції об’єкта і складає кошторис усіх робіт, які належить зробити. У підсумку, замовнику видається ескізний варіант дизайн-проекту, де буде відображено всі його раніше озвучені побажання.

На створення проекту йде від одного тижня до місяця. Багато чого буде залежати від того, що з себе представляє об’єкт, яка у нього площа, скільки часу йде на узгодження деталей між замовником і дизайнером, які необхідно буде придбати матеріали. Тому, чим раніше клієнт прийме дизайн-проект, тим швидше він буде втілений в реальності.
Повернутися на головну