Виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму, таблетки super p force потрібно приймати приблизно за годину, до статевого акту. В добу максимально дозволена доза — 1 таблетка. Для більш потужного ефекту, медикамент варто пити натщесерце. Прийом жирної їжі, алкоголю (або соку грейпфрута) значно знижує дію препарату https://love-me.com.ua/super-p-force-buy-price.

Ваш останній сексуальний контакт залишає бажати кращого? Секс більше не доставляє таких яскравих емоцій як раніше? Не біда! Тепер кожен чоловік від 18 до 65 років зможе без проблем подолати цю неприємність усього лише за допомогою 50-160 міліграма силденафілу, який міститься в super p force (всього лише одна таблетка на добу) і знову перетворити секс в щось, що розбурхує ваш розум!

Переваги незаперечні. Цей препарат зможе перевернути ваш сексуальний досвід з ніг на голову. Він дозволяє вести активне статеве життя, доставляючи максимум задоволення своїй партнерці.

Купити super p force можна з доставкою в будь-який регіон України. Ми надаємо клієнту оригінальний продукт, який поєднує в собі дію Дапоксетін і силденафілу. Як результат — прийнявши рішення купити цей препарат, ви істотно заощадите, адже придбання цих медикаментів окремо обійдеться дорожче.