У цій статті ми ходимо познайомити вас ближче з поняттям остеопатії. Ми розповімо вам про методи виявлення захворювань, постановці діагнозу шляхом унікальною пальпації. Ви дізнаєтеся, як подібне лікування впливає на повне одужання організму без втручань або обмеження прийому медикаментів.

Мабуть, головною перевагою ми виділимо те, що досвідчений лікар даного напрямку може діагностувати недугу і причину захворювання без застосування спеціальної апаратури і проводити лікування, яке може вивести людину до повного одужання без прийому медичних препаратів або ж звести їх до мінімуму.

Тобто, відповіддю на питання «Що і як лікує остеопат?» Може служити визначення самого фахівця. По суті, лікар остеопат — це експерт, який руками може відчути навіть найнезначніші функціональні відхилення в організмі людини. Звичайно, перш ніж оволодіти цією здатністю, лікар проходить спеціальний курс навчання, де основним є такі напрямки, як повна анатомія людини, фізіологія, неврологія, гістологія, біохімія та багато іншого. Тобто, фахівцем в цій галузі може стати людина, яка пройшла повний освітній курс медицини за певними науковими напрямами на додаток навчання мануальних терапій і навичок спеціалізованої пальпації. І часом, діагноз, поставлений досвідченим лікарем, виявляється більш точним, ніж може показати діагностика ультразвуковими апаратами. А вірність постановки діагнозу легко підтвердити такими небезпечними методами, як комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія. Якщо ви шукаєте Остеопат Алматы заходьте на наш сайт osteopatiya.kz.

Виходячи з вище згаданої можливості — безпомилково визначити нездужання, професіонал в цій області, також здатний впливати руками на виправлення відхилень. Тобто, мануальна терапія як остеопатії, може виявити причину захворювання і в подальшому її усунути. Варто уточнити, що даний напрямок в медицині — це не цілком мануальна терапія, в тому понятті, яке ми звикли знати, цей вид медичної діяльності не обмежується лише ручними маніпуляційними впливами на хребет, і відповідно не кожен мануальний терапевт є остеопатом.

Фахівці дитячого центру при доктора Мирзаліеве працюють за принципом загального остеопатіечского лікування, це здійснюється через вплив майже на кожен елемент людського організму. Точніше, при огляді, первинно відбувається ретельна діагностика і пошук причини нездужання. А потім призначається курс лікування, в який входить, як усунення причини шляхом Пальпаційний процедур, так і налагодження нормального функціонування внутрішніх органів. Найчастіше, багато неврологічні нездужання і локальні болі по всьому організму можуть мати причини, які пов’язані з порушеннями в будові кісток, в ритмах руху внутрішніх органів, тонус м’язів, сухожиль, загальною гідродинаміки і інших неполадок в комплектуючих будови і функціонування організму людини.

Методика, яку застосовують в нашому дитячому центрі доктора Мирзаліева, ґрунтується на структуральних, вісцеральних та краніосакральної техніках, які зачіпають повну групу суглобів, фасцій, кісток черепа і хребта, патологія в яких, згідно з офіційною статистикою, грає першорядну роль в розвитку більшості неврологічних захворювань дитячого віку . Основна мета — виявлення порушень, які і є кореневі причини збою локального і загального балансу, лікарями здійснюються певні Пальпаційний маніпуляції, спрямовані на корекцію тієї чи іншої дисфункцій. Вони визначаються індивідуально в кожному випадку і для кожного пацієнта.

Для досягнення найкращого результату — усунення причин нездужання і повного лікування пацієнта, що і є основною метою наших лікарів, необхідно пройти повний курс певної кількості відвідувань, індивідуальний для кожного пацієнта, залежно і від захворювання і його тяжкості.

Основними принципами остеопатії в особливою методикою нашого дитячого центру лежать фундаментальні основи всього цього напрямку — людина це цілісний організм, де порушення одного процесу може спричинити за собою збій у всьому організмі. Так як організм має власну структуру, підходи лікування здійснюються, враховуючи даний факт, і мають засновані на цьому певні техніки.

Процес лікування для дітей протікає абсолютно безболісно і дає дуже хороші результати. В основі дитячих нездужань часто лежить родова травма. Іноді, навіть коли пологи пройшли благополучно, але ви спостерігаєте, хворобливість дитини, таку як, часті застуди, гіперактивність або пасивність, небажання концентруватися та інше, все це може бути результатом прихованої травми, отриманої ще внутрішньоутробно. Це відбувається через інфекційних захворювань, сильного токсикозу і багатьох інших причин. Доктора дитячого центру, використовую унікальну методику, виявляють так звані «гарячі точки», які дозволяють виявити джерело і першопричину симптоматики, далі приступають до її ліквідації.