Фірма СТЕМ працює з 1996 р За час роботи ми оздобили наш виробничий комплекс (фабрику) найсучаснішим обладнанням виробництва Німеччини, Італії, Австрії, Південної Кореї. Освоїли передові технології виробництва меблів і деревообробки Офисная мебель Алматы.

Матеріали, що застосовуються в процесі виробництва продукції відповідають всім вимогам екологічної та санітарної безпеки. Ми використовуємо тільки перевірені і надійні матеріали та комплектуючі провідних світових виробників Kronospan, Kodecoria, Hafele і ін. Купуючи нашу продукцію, Ви можете бути впевнені в екологічній чистоті меблів і предметів інтер’єру.

Новітнє обладнання та технології, сучасні матеріали, постійний контроль забезпечують високу якість нашого товару. Ми постійно сертифікуємо всю вироблену меблі і ін. Продукцію.

Фірма СТЕМ виробляє:

корпусні меблі: спальні, кухні, шафи-купе, передпокої, дитячі меблі, комп’ютерні столи, меблі для готелів, офісні меблі та ін.
меблі на замовлення (Алмати. Астана. Караганда)
гардеробні системи з використанням алюмінієвих профілів і фурнітури фірми Raon (Південна Корея)
Наші принципи
Висока якість — прибрати нашу меблі, двері або послуги, Ви завжди можете бути впевнені, що купуєте тільки високоякісний продукт. Надійні, екологічно чисті матеріали тільки провідних світових постачальників, найсучасніші технології та обладнання, поетапний контроль виробничих процесів, сертифікування продукції — все це в комплексі забезпечує якість нашого товару. На всю продукцію ми даємо гарантію 18 місяців.

Чесна ціна — купуючи наші вироби, Ви не платите зайвих грошей. Звернувшись до нас, Ви завжди відзначите професіоналізм і доброзичливість наших співробітників. Висока якість і невисокі ціни — це наш девіз.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди відповімо на Ваші питання, проконсультуємо, розробимо при необхідності дизайн-проект, доставимо і зберемо меблі тільки в зручний для Вас час.

Ми вважаємо — запорука успіху — це задоволені і вдячні покупці. Ви завжди можете розраховувати на нас, ми на вашому боці.

виробництво
Фірма СТЕМ працює з 1996 р За час роботи ми оснастили наш виробничий комплекс найсучаснішим обладнанням виробництва Німеччини, Італії, Австрії, Південної Кореї, Туреччини. Освоїли передові технології виробництва меблів і деревообробки.

Розпилювальний ділянку Ділянка пресування Свердлильний ділянку Ділянка ЧПУ Участок закачування
матеріали
Якість наших меблів та столярних виробів в першу чергу залежить від використовуваних матеріалів. Ми використовуємо тільки перевірені і надійні матеріали та комплектуючі провідних світових виробників.

При виробництві меблів використовується ламінована ДСП, плита МДФ польської фірми Kronostar, ЛДСП АТ «Червоний Жовтень» (Росія). Для облицювання фасадних деталей застосовується меламінові плівки південнокорейської фірми Kodekoria, меблева фурнітура HAFELE і ін.

У деревообробній галузі використовується масив сосни (Росія), водорозчинні лаки і фарби. У виробництві гардеробних систем використовуються алюмінієві профілі та фурнітура фірми Raon (Південна Корея).