На сьогоднішній день інформаційні таблиці існують для того, щоб позначати вантажний автомобільний транспорт. За допомогою цієї розмітки можна розрізняти основні параметри і маркування вантажівки. Ви можете Купить таблицу «Негабаритный груз» на этом сайте https://nevpa.com.ua по лучшим ценам.
У міжнародній системі позначок транспортних засобів, були виділені позначення, які вказують на критерії:

  • тип вантажівки,
  • габарити його вантажів,
  • наявність небезпечних вантажів та інше.

Слід зазначити, що інформаційні таблиці небезпечних вантажів, найчастіше, створюються з міцного сплаву сталі. Потім, виготовлений товар обробляють спеціальним розчином — полімерною фарбою. Після цього, лицьова частина покривається помаранчевої плівкою, яка відбиває світло. Готова до експлуатації заготовка таблиці виглядає, як пластина, на яку наносяться цифрові відомості. Під цифровими відомостями маються на увазі символи, що вказують на рівень вантажоперевезення.
Автотранспорт, призначений для транспортування небезпечних вантажів, слід забезпечити інформаційними таблицями. Вони повинні бути встановлені у вертикальному положенні.
У них вказується інформація згідно ДОПНВ, тобто номера небезпеки вантажу. Дуже важливо, щоб інші учасники дорожнього руху змогли їх чітко розгледіти, як ззаду, так і спереду.

Зовнішній вигляд цього різновиду є площину, на якій чергуються лінії білого і червоного кольорів. За своєю формою таблиця негабаритного вантажу може бути квадратної або прямокутної. Вона свідчить про те, що вантаж, який транспортується перевищує своїми параметрами загальні габарити даної одиниці автотранспорту. А також інформує, що випереджати такий вид транспорту слід дуже уважно, обережно і розмірено.
При перевезенні небезпечного вантажу, на транспорті повинно бути присутнім дві інформаційні таблиці, які повинні бути оранжевого забарвлення (з обов’язковою наявністю світловідбиваючої поверхні зазначеного вантажу). Розміщувати їх потрібно в вертикальному напрямку. Ознайомитися з їх асортиментом ви можете в цій категорії груп товарів і послуг нашого ресурсу.
За європейськими стандартами і нормами транспортування небезпечних вантажів було визначено наступне позначення інформаційних таблиць. Так, інформаційна таблиця небезпечного вантажу — це помаранчевий прямокутник, який обрамлений рамкою чорного кольору. На ньому має бути присутня поверхню, яка відбиває світлові промені. Габарити, номера небезпеки вантажу були закріплені в нормативній базі міжнародних угод про перевезення небезпечних вантажів.