Наша компанія Студія 32 розробила унікальний програмний комплекс, який дозволяє максимально знизити собівартість і залишити колишню високу продуктивність послуг хостингу що дозволило нам знизити ціну наших послуг. Ми пропонуемо вам, купить хостинг в минске

Наша кампанія ніколи не економить на придбання професійного серверного устаткування і ми використовуємо тільки брендове обладнання таких популярних марок як HP, Intel, Dell. Для дуже швидкої роботи сервера ми використовуємо тільки SSD диски в результаті ваш сайт починає в кілька разів швидше працювати в порівнянні з іншими сайтами. Дешевий хостинг не означає що він поганий — Студія 32 доведе вам це ! Купити хостинг у нас можна зі знижкою до 30 % і вам нададуть безкоштовний домен в залежності від обраного вами тарифного плану.

Наш міні Дата – Цент має рівень згідно стандарту Tier3 ( а також ми орендуємо серверні стійки в інших дата — центрах в яких рівень ще вище ніж Tier3 ).Всі вони були оснащені за останнім рівня технічної забезпеченості. Вони володіють системою безперебійного живлення, у нас інтернет подається по широкому каналу і звичайно в кожному дата — центрі є дизельні генератор який дає 100 % що ваші сайти будуть працювати безперебійно. Купивши хостін в Мінську ви отримаєте технічну підтримку 24 / 7 / 365.