При оцінці точної вартості, наш оцінювач дуже уважно і акуратно огляне машину і зможе сказати ціну, за яку ви готові викупити машину.
Ми приймаємо автомобілі в абсолютно різноманітному стані незалежно від року виробництва, марки і моделі. Наприклад: після ДТП, аварійні автомобілі, які не підлягають ремонту транспортні засоби.
У наш час практично щодня стаються аварії на дорогах, особливо у великих містах. Як правило, такий автотранспорт дуже важко швидко продати. Наша компанія «Автокар» спеціалізується по затребуваною послугою автовыкупу автомобілів після ДТП. Навіть саме розбите авто Ви зможете продати.
Перед тим як продати свій автотранспорт, практично кожному власнику авто необхідно прийняти ряд заходів, таких як: замінити деталі, кузова, двигуна. Також можливо знадобиться полірування кузова, хімчистка та фарбування. Цього всього можна уникнути, скориставшись послугою выкуп авто в Киеве.

Одним з основних видів діяльності нашої компанії є викуп кредитних авто. Наприклад: автомобіль знаходиться в кредиті, власник не може погасити за кредит. У такому випадки Ваш помічник організація по викупу авто. Якщо автомобіль знаходиться у Вас в ідеальнійшому стані або новий, тоді здійснюється викуп авто Київ дорого. Значить наша компанія готова погасити заборгованість за кредитом, а також виплатити залишок суми готівкою.
Звернувшись в компанію «Автокар», Ви отримаєте весь спектр послуг по автовыкупу автомобілів та кваліфіковану консультацію спеціаліста.