Гараж в поданні будь-якого російського людини разюче відрізняється від уявлення європейців і американців. Якщо раніше це була залізна або бетонна конструкція, де чоловіки проводили час за ремонтом автомобіля, зберігання не потрібного мотлоху, а також спілкувалися з друзями, випивали, грали в настільні ігри. То зараз, гаражу намагаються надати більш стильний вигляд, особливо гараж знаходиться на території приватного будинку.

Призначення.
Гараж ідеальне місце для речей, які ви не хотіли б бачити у своїй квартирі, будинку, для речей, які ви використовуєте не так часто, наприклад мангал або лижі. Тому найголовніше це не захламить гараж і не перетворити його в смітник, необхідно грамотно розпланувати простір. Крім цього необхідно зберегти місце під саму машину і простір для вашого перебування.

З чого почати.

Почніть з планування дизайну зовні, якщо гараж знаходиться на прибудинковій території. Потім розплануйте простір усередині.
Не забувайте, що гараж не повинен виділятися з загальної концепції, йому потрібно приділити не менше уваги, ніж скажімо ландшафтного дизайну навколо будинку.

Розберіть і складете список усіх предметів, які б ви хотіли розмістити в гаражі. Так, ви зможете скомбінувати їх в групи та секції, наприклад одна частина це предмети активного відпочинку: велосипеди, лижі, санки, мангали, інша частина це ваші робочі інструменти для машини, третя частина це, що ви не будете ніколи використовувати, але викидати шкода і так далі.

Кілька слушних порад.
• Розділіть простір на 3 зони: для автомобіля, вільну і робочу;
• Організуйте систему зберігання, це можуть бути полиці, стелажі, підвісні, настенниє і інше;
• Використовуйте щити, які кріпляться до стіни і на них легко повісити будь інвентар;
• При виборі меблів вибираєте компактну з міцних матеріалів: дерево, метал, мдф без складних конструкцій і текстур;
• Віддавайте перевагу стриманим кольорів: темно-коричневий, сірий, чорний, комбінуйте з яскравою або світлими меблями, яка легко миється і зносостійка.