Хочете продати автомобіль, але немає часу чекати? Терміново потрібні гроші, але боїтеся шахраїв? Чи хочете, щоб все зробили за Вас? Тоді послуга викупу авто – це те, що Вам потрібно!

Більше немає необхідності стояти на автомобільному ринку! Не потрібно фотографувати та розміщувати оголошення. Також не варто боятися шахраїв і переживати про збереження грошей. Для викупу потрібно лише транспортний засіб, пакет документів і кілька годин вільного часу.

Автовыкупу підлягають машини не тільки у відмінному стані, але і з пробігом, не на ходу, биті і після серйозних ДТП. Це прекрасна можливість обміняти купу металобрухту на «живі» гроші. Є компанії, які спеціалізуються на викуп будь-яких автомобілів, інші викуповують саме дорогі авто, наприклад, http://vykupim-auto.ru/kategorii/vyikup-dorogix-avtomobilej.html.

Є попит, буде і пропозиції. Сьогодні ринок перенасичений пропозиціями щодо викупу і це дуже добре для того, хто хоче швидко продати свій транспортний засіб, оскільки монополістів немає, а здорова конкуренція компаній за автовыкупу народжує вигідні для власників авто пропозиції, вони готові платити більше і оформляти угоди швидше. Як правило, процедура займає не більше півгодини.

Для того, щоб вигідно продати свій автомобіль, виконайте кілька простих дій:
— Зателефонуйте в компанію і призначте зручний для вас час;
— Візьміть собою лише кілька документів: свій паспорт, паспорт ТЗ, свідоцтво про реєстрацію та генеральну довіреність (якщо така була);
— Присутній при огляді та оцінки автомобіля;
— Укладіть договір купівлі-продажу;
— Отримаєте гроші!

Головною перевагою автовикупу є виключення шахрайства. Угода абсолютно прозора і не передбачає ризиків для клієнта. Завдяки автовыкупу, Ви збережете не тільки свій час і нерви, але і гроші. Саме тому послугу викупу авто поступово витісняє продажу на авторинку.

Другою перевагою послуги є відсутність необхідності в підготовці автомобіля до продажу. Більше немає необхідності мити, чистити, полірувати. Машина викуповується як вона є. При цьому оцінка становить 90-95% від ринкової вартості. Погодьтеся, це відмінна сума за умови миттєвого викупу, витрат на мийку і відсутності ризиків. А в окремих випадках, в тому числі при несправній машині, не потрібно витрачатися на послуги евакуатора. Співробітник компанії сам приїде на місце стоянки автомобіля.

Ще одним плюсом є викуп машин з будь-яким пробігом, несправних і битих. Зазвичай такі автомобілі не купують зовсім або купують дуже дешево. Автовикуп – це не спосіб обману, це реальна ціна за Ваш автомобіль. Тому 99% йдуть задоволеними. А 1% з яких-небудь причин просто передумують продавати свою машину.

Викуп авто – це відмінний спосіб заробити хороші гроші за свій автомобіль. Ніякої тривалої діагностики та паперової тяганини! Оперативно і тільки у справі. А високий рівень сервісу доповнить приємне враження від проведеної операції!