Toyota по праву вважається однією з найнадійніших автомобільних марок у світі. Потужний, витривалий, відмінно адаптований під російські дорожні умови – цей автомобіль буквально створений, щоб стати «робочою конячкою», відмінно яка впорається з будь-якими завданнями. Кілька останніх поколінь Тойоти радують своїх власників високотехнологічними електронними пристроями, які дозволяють істотно полегшити життя водія. У число таких пристосувань входить і штатна навігація.

Ось тільки, по більшій частині, вона зовсім не підходить для нашої країни, в зв’язку з чим, часто штатна навігаційна система Toyota представляє собою незатребувану і абсолютно непотрібну річ. З цієї причини, багато автовласників звертаються в спеціалізовані сервісні центри для дооснащення свого авто більш сучасною і якісною навігацією, адаптованої для Росії. Що чекати від навігації для Тойоти?
Сучасні навігаційні системи являють собою повноцінний мультимедійний комплекс, покликаний забезпечити безпеку і комфорт пересування на великі і малі відстані. Інтерфейс таких систем істотно спрощує процес їх використання. Великі іконки розташовані так, щоб вони завжди залишалися під рукою, дозволяючи легко і швидко вирішувати щоденні завдання в дорозі. Мінімум фізичних кнопок і чутливий сенсорний екран — суттєво підвищують комфорт і навівають думки про фантастичних фільмах про далеке майбутнє.

При виборі навігації для Тойоти дуже важливо звертати увагу на абсолютно кожну деталь. Важливу роль в зручності експлуатації навігаційної системи грає екран. Найчастіше, карта займає все вільне місце на моніторі, з-за чого істотно ускладнюється доступ до інших програм мультимедійного комплексу. Навігація останнього покоління оснащується великим екраном, завдяки чому вся найважливіша для водія інформація завжди залишається перед очима. Разом з картою на монітор виводяться різні корисні віджети, які дозволяють стежити за часом, дізнаватися погоду або перемикати музичні композиції всього в один дотик. Ще однією важливою функцією навігації для Тойоти є можливість відстеження ситуації на дорозі. Сучасні онлайн сервіси, призначені для навігаційні систем, що дозволяють у режимі реального часу отримувати інформацію про дорожні затори і пропонують найбільш оптимальні шляхи об’їзду. Чудово орієнтуватися на дорогах навігації дозволяє регулярне оновлення карт. Більшість російських продуктів у цій області, на відміну від оригінальної навігації Тойоти, припускають своїм користувачам абсолютно безкоштовні оновлення, що дуже зручно в умовах зростаючої міської забудови у більшості мегаполісів нашої країни.