Автомобіль – засіб пересування, без якого неможливо уявити сучасне життя. У вас є дитина, і він часто подорожує «по справах» з вами? Тоді пора задуматися про те, щоб такі поїздки були комфортними та затишними.

Для безпеки дитини возити його потрібно в дитячому кріслі. Вони продаються зі стандартною оббивкою, але ж багато хто розуміють, що взимку малюкові може бути холодно, особливо якщо машина стояла на холоді. Садити малюка в крісло без накидки – не кращий варіант, так як він може швидко захворіти, адже ваше чадо вразливе.

Тому скористайтеся накидками на дитячі сидіння від компанії Cantra. Cantra — компанія, яка займається пошиттям накидок преміум класу на дитячі сидіння. В асортименті представлена продукція з алькантари і натурального хутра овчини.

Дитячі накидки на сидіння
Популярний товар – чохли з натурального хутра (овчини). Вони відрізняються такими характеристиками:

— Виготовлені з натуральної сировини, не викликають алергічних реакцій, оброблені і правильно очищені.
— Система пошиття – багатошарова, для концентрації тепла на сидінні.
— Не має неприємного і токсичного запаху, придатні для використання під час перевезення дітей.
— Система кріплення розроблена компанією. Чохли повністю відповідають розмірам крісла, фіксуються за допомогою заклепок і гумок. Не сповзають при різких поворотах і раптовому гальмуванні.
— Зберігають тепло, концентруючи його в середніх шарах взимку. Влітку накидки пропускають повітря і дитина не буде потіти.
— Чадо – це завжди плями від солодощів та інші природні забруднення. Вони видаляються вологою серветкою в перші 20 хвилин. Комплексне очищення рекомендується проводити раз на три місяці.
— Це універсальні накидки, адже їх можна використовувати в колясці і під час прогулянок на санках.

Алькантаровые чохли також користуються популярністю, так як вони універсальні і м’які. Взимку зберігає тепло, а влітку – пропускають повітря. Вони більш стійкі до забруднень, так як володіють грязеотталкивающимі властивостями. Ваша дитина буде себе комфортно почувати в автокріслі і повноцінно подорожувати.

Купити накидки Cantra
Компанія пропонує чохли на дитячі сидіння. Асортимент постійно оновлюється, але особливість у тому, що він постійно оновлюється.

Ви зможете підібрати накидку відповідного розміру і будь-якого забарвлення, незалежно від того, дівчинка у вас або хлопчик. Чадо зможе подорожувати в кріслі з оригінальною вишивкою або візерунком, так як cantra шиє індивідуальні чохли з вишивками, емблемами та візерунками.